Nasza Oferta

Co robimy

Wydarzenia dla dzieci: Dzień Dziecka, Mikołaj, Halloween.

Organizujemy tematyczne wydarzenia dla dzieci, które maja charakter sportowo – edukacyjny. Uszyjemy imprezę na miarę twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i współpracy: miasta, gminy, powiaty, województwa, firmy i szkoły.

Spotkania z Mistrzami Sportu

Organizujemy spotkania z wybitnymi sportowcami aby zainspirować, zmotywować dzieci do uprawiania sportu. Wydarzenia te mają charakter sportowo – wychowawczy, podczas którego Mistrzowie opowiadają swoją historię oraz ćwiczą aktywnie z dziećmi. W naszych progach gościliśmy już Natalię i Patrycję Maliszewskie, Luizę Złotkowską ( dwukrotną medalistkę olimpijską) , Urszulę Kamińską – trenerkę roku 2019 wybraną przez Polski Komitet Olimpijski) Zorganizujemy imprezę dla Ciebie z Mistrzem Sportu. ( kafelka więcej informacji lub szczegóły oferty)

Organizacja otwartych zawodów sportowych na rolkach i łyżwach o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim

Upowszechniamy sport: wrotkarstwo i łyżwiarstwo poprzez tworzenie warunków do rywalizacji sportowej na szczeblu regionalnym, wojewódzkim oraz ogólnopolskim. Zorganizowaliśmy min.: Otwarte Mistrzostwa Lubina we wrotkarstwie szybkim, cykl ogólnopolskich zawodów “Od Przedszkola Po Olimpijskie Koła” Zorganizujemy zawody z Mistrzem Sportu skrojone na twoje potrzeby w wybranej przez Ciebie dyscyplinie sportowej!

Lekcje pokazowe w szkołach i sportowe rozpoczęcie / zakończenie roku szkolnego

Organizujemy tematyczne lekcje pokazowe jazdy na rolkach i łyżwach np.: bezpieczeństwo na rolkach – kask i ochraniacze, mój pierwszy slalom na rolkach/ łyżwach, dotykamy medal olimpijski – warsztat edukacyjny na temat marzeń i ciężkiej pracy aby je osiągnąć. ( mogą odbyć się z medalistką olimpijską- Natalią Czerwonką). Zapraszamy do kontaktu wszystkie placówki wychowawczo – opiekuńcze oraz jednostki samorządu oraz ośrodki sportu i kultury.

Imprezy urodzinowe

Zorganizujemy Twojemu Dziecku sportową imprezę urodzinową wedle Twoich potrzeb oraz marzeń twojej Pociechy